Itálie ISCHIA termální ostrov

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

možnost 
cvičení pro ženy 
joga 
aqua 


VYHLÁŠENÉ TERMÁLNÍ PARKY 


ZÁJEZDY SE CVIČENÍM

Poloha:

Ischia, nevelký ostrov ležící v Neapolském zálivu, často také nazývaný jako ‚‚stále zelený ostrov”, láká návštěvníky svou krásnou přírodou, malebnými plážemi a především termálními prameny. Na ostrově vyvěrají volně na povrch až z 350 m hloubky horké termální prameny o různé teplotě, které se zde využívali již v antice pro léčení a ozdravení. K pohodě a relaxaci napomáhá také bohatá ostrovní vegetace, která zde bují ze všech stran a vzduch voní po orchidejích a oreganu.

Proč zvolit Hotel Galidon ***
v blízkosti zálivu Citara na panoramatickém místě
2 venkovní bazény a 1 vnitřní
kyvadlová doprava na pláž a do centra

nachází  se v malebném místě s výhledem na záliv Citara a proslulých termálního parku Poseidonovy zahrady, v malebné a okouzlující městečka Forio, největší‘ Ostrov Ischia, s obchody a volnočasovými aktivitami všeho druhu. Objekt je obklopen rozsáhlými zahradami s bohatou středomořskou vegetací, květinami a tropickými rostlinami. Vzdálenosti: od moře: cca 700 metrů ,
od centra Forio d'Ischia cca 2 km - autobusová zastávka pro všechny směry. Bezplatná pravidelná kyvadlová doprava az na pláže Citara a zahrady Poseidon (červen až září)

Ubytování:

90 pokojů ve středomořském stylu se nachází v různých budovách obklopených zelení, všechny s terasou, některé s balkonem a výhledem na moře - za příplatek . Všechny jsou vybaveny klimatizací, topením, satelitní TV, minichladničkou , telefonem, vlastní koupelnou, sprchou, fénem, ​​toaletními potřebami zdarma. 

v ceně standardní pokoj:

 • klimatizace (v období 15. 6. – 15. 9.)
 • telefon
 • lednička (zdarma)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • trezor (zdarma)
 • balkon nebo terasa

Ubytování za příplatek

 • Pokoj s výhledem na moře
Stravování:

soft all icnlusive:

 • snídaně formou bufetu, večeře servírovaná (výběr ze 3 menu) se zeleninovým bufetem, nealko nápoji a vínem v ceně.
  V době od 10.00–22.00 k dispozici bar s nabídkou rozlévaných místních nealkoholických nápojů, čaje, kávy a vody.

Ráno si vychutnejte bohatou snídani formou bufetu, sladkou a slanou, s teplými a studenými nápoji. 
Restaurace s obsluhou nabízí chutné pokrmy připravené z těch nejlepších ingrediencí, často pocházející z rodiny, vaří podle starých receptů z místa a v souladu s nejlepší místní a národní kulinářské tradice. Večeře je také obohacena o vynikající zeleninový bufet. 
Na vyžádání a pro menu pro celiaky. 
Dvakrát týdně jsou taneční večery organizovány tak, aby jste strávili příjemné chvíle zábavy. Snack bar u bazénu a uvnitř baru.

Sport a zábava:

POSEIDONOVY ZAHRADY 
Jeden z nejkrásnějších parků ostrova se nachází v části Forio. Naleznete zde celkem 22 bazénů s minerální vodou o teplotě 28°C až 40°C. Vedle termálních bazénů zde najdete také bazén s mořskou vodou, dětské bazénky, Kneipovy bazény, Japonský bazén, saunu, masážní křesla atd.Poseidonovy zahrady leží přímo u moře a mají také soukromou pláž (část pláže Citara – 500 m dlouhá). Slunečníky a lehátka jsou v celém komplexu i na pláži k dispozici zdarma. K dispozici je Vám také několik taveren, sprchy, toalety, převlékárny a šatny zdarma.

Odpočinek:

V hotelu jsou tři bazény 
lázeňs. bazén s teplotou od 35 ° C do 38 ° C
a venkovní vířivá vana s asi 38 ° C vhodný pro rehabilitační a kloubními problémy
a nakonec vodou sladký objev při pokojové teplotě (aktivní od května do září). 
Velké solárium vybavené lehátky a slunečníky. má speciální lázně NHS kde si můžete vychutnat bahenní koupele
a připojené wellness centrum přijatelné ceny a balíčky, budete mít možnost nechat se hýčkat všemi relaxačních a kosmetických procedur se, a k dispozici je bezplatná přírodní sauna (od května do října).

zdarma:

 • 1× týdně galavečer s živou hudbou
 • hydromasážní vana
 • termální sauna

  za příplatek :
 • termální centrum s procedurami
 • vodní sporty na pláži
 • stolní tenis
Pláže:
 • písčitá
 • lehátka a slunečníky za poplatek

Mezi nejkrásnější pláže ostrova patří InglesiS. PietroLidoPunta MolinoPescatori, a mnoho dalších, všechny pak spojuje vulkanický původ a zlatavý písek. Další pláže jsou 
S. Montano s termálním parkem Negombo, ležící kousek od města Lacco Ameno a pláže Spiaggia di Chiaia a Citara, která je rovněž součástí termálního parku Poseidon. Obě pláže se nacházejí ve městečku Forio, které patří mezi nejvyhledávanější turistická letoviska.
Další pláž je nejdelší pláž ostrova Maronti, která je dlouhá přes 2 km a  naleznete zde známé „fumarole“ (horké gejzíry). Na všech těchto úchvatných plážích si můžete vychutnat křišťálově čisté moře.

Ceny:

Výlety:

Oasi Castiglione (Casamicciola Terme)
V tomto termálním parku zakusíte silně léčivou, alkalicko-bikarbonátovou termální vodu. Bazény se rozkládají terasovitě nad mořem, do kterého je přístup z kameno-dřevěného mola. Po vstupu do parku vás k bazénům přiblíží zubačková lanovka – funicolare, poté máte na výběr z osmi termálních bazénů různých teplot, dvou bazénů s mořskou vodou pro děti, sauny nebo Kneippovy lázně. U bazénů jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Tropical (Sant Angelo)
je umístěn na panoramatické terase nad městečkem Sant Angelo. Tropical čerpá termální, mírně radioaktivní alkalickou vodu z pramenů bohatých také na železo, brom a jód. V osmi bazénech je voda od 20°C do 40°C, také se zde nachází sauna, vířivky, turecké lázně. Místní voda léčí poruchy pohybového aparátu, revmatismus, onemocnění kůže, poruchy imunitního systému a také gynekologické potíže. V areálu jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, také můžete využít služby restaurace a baru.

Afrodite Apollon (Sant Angelo)
Termální parky překrásně umístěné nad pláží Maronti nabízí jedenáct bazénů s termální vodou, hydromasáže, Kneippovy lázně, intenzivní přírodní saunu. V lázeňském centru jsou pak k dispozici nejrůznější lázeňské termální procedury (za poplatek). Podobně jako Park Tropical má i Afrodite-Apollon v bazénech vodu s vysokým obsahem železa a dalších minerálů, je mírně radioaktivní a silně léčivá. Z parku je také přístup do moře s vlastním úsekem pláže, s lehátky a slunečníky. Pro občerstvení je k dispozici restaurace a bar.

Negombo (Lacco Ameno)
nachází se v krásné zátoce San Montano. Uprostřed středomořské zeleně se ukrývá dvanáct bazénů, vířivek, termálních sprch, masážních kaskád, přírodní sauna. Pro děti je určen veliký bazén s mořskou vodou. Z parku je pohodlný přístup na písečnou pláž a k moři. V ceně vstupu jsou lehátka a slunečníky. Relax v bazénech je doplněn možností využití wellness centra, restaurace a baru. Vody tohoto termálního parku jsou alkalické, mírně radioaktivní, minerální. Jsou účinné na léčbu pohybového ústrojí, kožních i gynekologických potíží, jako prevence revmatismu.

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu včetně všech tax a poplatků, transfer k/od hotelu, 
7x ubytování se službymi soft all inclusive, služby delegáta

Příplatky:

cvičení s profi českou cvičitelkou: 
2x denně - joga, aqua
+ 2000Kč /os 

VÝHLED MOŘE 1990Kč/os  - pouze na vyžádání a zpětné potvrzení 

pokoj 1/1 - 3990Kč pouze na vyžádání a zpětné potvrzení 

Slevy:

1. 2.dítě na přistýlce do 11,99let - 13990KčCeník:

08.06. - 15.06.2019    17990Kč