Španělsko / TENERIFE

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

KRÁSNÉ PROCHÁZKY 
PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ V KAVÁRNÁCH


PRODLOUŽENÍ LÉTA 


pláž vhodná i pro osoby s omezenou pohyblivostí


ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Poloha:

Kanárské ostrovy -  Tenerife / středisko  Puerto de la Cruz

Okouzlující město nacházející se na severní straně ostrova Tenerife, v zeleném údolí Orotava. Krásné procházky historickým centrem, posezení v některé z příjemných kaváren, či pěší výlet do blízkého okolí. Vše, co nenajdete na jihu ostrova, najdete právě zde - spousty zeleně, banánové plantáže, vinice, typickou kanárskou architekturu a usměvavé místní obyvatele.
Nemůžete si nechat ujít návštěvu jedné z největších zoologicko – botanických zahrad v Evropě – Loro Parque. Kromě nepřeberného množství druhů rostlin i živočichů budete ještě dlouho vzpomínat na jedinečná vystoupení cvičených zvířat. Především představení kosatek je skutečně nezapomenutelné a je jen málo míst na světě, kde můžete vidět tuto podívanou.

 

Ubytování:
hotel  GF NOELIA PLAYA
www.gfhoteles.com
Hotel nabízí ubytování formou studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, internetová kavárna, restaurace, bar a malý obchod, společenská místnost .
Studio
2-lůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří vybavení klimatizace, integrovaný kuchyňský kout (lednička, kávovar), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy, koupelna s WC, vanou a vysoušečem vlasů.
Stravování:

POLOPENZE  - snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.
za příplatek:
dokoupení obědů
nebo
programu all inclusive který nabízí plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne

Odpočinek:

Na střeše hotelu se nachází bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.
Hotel pořádá animační program v piano baru.

Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti.
Centrum města Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je cca 1 km od hotelu.

Pláže:

Hotel se nachází cca 350 m od pláže s černým lávovým pískem Playa Jardín.
jedna z nejznámějších pláží v této oblasti. V 90. letech minulého století ji navrhl slavný kanárský umělec César Manrique. Byla vytvořená tak, aby návštěvníkům zajistila dobrý odpočinek. Již přístup na pláž skrz zahrady s autochtonní flórou, po stezkách mezi kamennými zídkami a vodopády, je úplná iniciační cesta ke dni plnému odpočinku na pláži se všemi službami a úžasnými výhledy na sopku Teide.
Playa Jardín je městská pláž s černým pískem, rozdělená na tři úseky: Playa del Castillo, Playa del Charcón a Playa de Punta Brava. Pláž je vybavená postranním vlnolamem, který ji chrání před vlnami.
Plážová promenáda ji spojuje se zahradami, terasami a kavárnami a altánem, kde se odehrávají hudební vystoupení. Navíc nabízí zapůjčení slunečníků a lehátek, sprchy, šatny a přístup pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Ceny:

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:
  • leteckou dopravu Praha – Tenerife – Praha včetně všech poplatků 
  • 7 nocí ve dvoulůžkovém studiu  
  • uvedenou stravu formou bufetu 
  • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
Příplatky:

základní pojištění Basic - dospělá osoba je v ceně zájezdu 
+ připojištění Standard (zájezd do 30 tis. Kč) - dospělá osoba 490Kč Ceník:

16.10.-23.10.         

obsazeno