AS KYPR - řecká část

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

 


Poloha:

Ostrov, kde se z mořské pěny zrodila bohyně krásy a lásky Afrodita. Kypr je zajímavý především svou rozmanitostí. Kombinuje nádhernou horskou přírodu s dlouhými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem. Nesmíme ovšem zapomenout ani na bohaté kulturní dědictví ostrova.
Kypr má jedno z nejzdravějších klimat v Evropě. Je tu přibližně 300 slunných dnů v roce. Podnebí je na Kypru stálé.Sezóna na Kypru začíná v květnu, kdy teploty šplhají až k 30°C a končí v říjnu. Jarní a podzimní měsíce jsou právě díky teplotám okolo 23°C ideální pro cestování po ostrově a pro Vaši dovolenou.

Ubytování:

AGIA NAPA - Adams Beach*****

Adams Beach se nachází na velmi lukrativním místě, přímo u jedné z nejhezčích a nejvyhlášenějších pláží na Kypru s jemným bílým pískem a azurovou vodou - Nissi beach. V blízkosti hotelu bary, restaurace a obchody. Autobusová zastávka se spojením do centra letoviska přímo před hotelem.
Doba transferu z letiště do hotelu cca 55 min.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, wi-fi připojení v lobby zdarma, restaurace a bary, lagunový bazén s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu. Dále se tu nachází kadeřnický salon a salon krásy a nezbytné obchody se suvenýry.
Vybavení pokoje
koupelna/wc, vysoušeč vlasů, trezor a minibar (za poplatek), připojení k internetu za poplatek, klimatizace, TV, telefon a balkon

UPOZORNĚNÍ: Při ubytování hotel požaduje vratnou zálohu 100 Eur/pokoj na případné doplňkové služby (minibar,..). Pokud žádnou službu klient nevyužije, bude mu tato záloha navrácena při odjezdu. Zálohu lze garantovat kreditní kartou nebo zaplatit v hotovosti.

Klimatizace v ceně!


Stravování:

POLOPENZE 

Sport a zábava:

Larnaka - Crown Resort Henipa ***

Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Larnaky – Dhekelia Road a je vzdálen asi 150 m od pláže, 6 km od centra Larnaky a 9 km od mezinárodního letiště. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete restaurace, taverny, obchody i bary.
Doba transferu z letiště do hotelu cca 40 min.
Vybavení hotelu
hotel leží v krásné palmové zahradě a nabízí pohodlné lobby, koktejlový bar, restauraci, bar u bazénu, snack bar, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště.
Vybavení pokoje
všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkónem, klimatizací/vytápěním, telefonem, satelitní TV a rádiem.
Stravování
Polopenze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři
Pláž - Hotel je vzdálen cca 150 m od pláže

Pláže:

nádherné písčité pláže a tyrkysové moře

Ceny:

Cena zahrnuje:

- Zpáteční letenka Praha – Larnaca – Praha (včetně všech poplatků)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
- Polopenze
- 1x výlet (může být spojen s transferem z/na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:
fakultativní výlety a služby, Komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů Doprava:

LETECKÁ v ceně

 

Výlety:
Celodenní výlet KLÁŠTER KYKKOS - KAKOPETRIA - cca Euro
Celodenní výlet KOURION - PAPHOS - cca Euro
Celodenní výlet NIKOSIE - cca Euro
Celodenní výlet KERYNIA – BELLAPAIS - cca Euro
Příplatky:

 

Ceník:

  dosp.os Adams Beach dop.os Henipa