CHORVATSKO

Ražanac - Severní Dalmácie


Menší středisko asi 18 km od Zadaru v klidném prostředí s mimořádně čistou vodou. Vhodné pro nenáročnou pohodovou dovolenou. Nádherný pohled na pohoří Velebit. Místo je velmi oblíbené pro potápění a surfování. Ve středisku je několik restaurací, kavárničky, masna, obchody, pošta, poliklinika, hřiště, v sezoně u moře živá hudba a v místním kempu diskotéka. Možnost zajištění stravování v restauraci na pláži za velice příznivé ceny.

POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

Ubytování v této oblasti


Umag - Severní Dalmácie


Vyhledávané turistické středisko, které se nachází v zeleni podél moře.
Mezi jednotlivými středisky a centrem města Umagu pravidelné spojení vláčkem a  pěší promenáda podél moře
Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, kaváren, barů, cukráren a zlatnictví.
U moře stánky se suvenýry, malíři, ve městě je tržnice a supermarket.
Pobřeží je zde rovinaté s mírným přístupem do moře. Podle moře je mnoho venkovních restaurací, kaváren a cukráren. 
Celá zátoka má písečné dno, nově vytvořené písečné pláže.

ADRIATIK / JADRAN - dítě do 13.99let ZDARMA 
POLYNESIA - dítě do 13.99let ZDARMA 


Novigrad - Severní Dalmácie

Starobylé městečko a letovisko v zátoce Mirna leží na malém poloostrově 15km od Poreče. Dominantou města jsou úzké uličky mezi starobylými kanennými domy a mnoho dalších památek. Apartmány se nachází ve vilové čtvrti asi 1km od centra starého města kam vede promenáda podél moře. Vily jsou vzdáleny 200-300 m od pláže. V místě je mnoho restaurací, obchody, stáčírna vína, u pláže tenisové kurty a plážový bar. Pláže jsou oblázkové a přírodní kamenité s možností soukromí. V každé vile je několik samostatných apartmánů. Každý má balkon nebo terasu s venkovním nábytkem.

apartmány  NELA a Nevenka
- POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

hotel AMINESS LAGUNA - dítě do 13.99let ZDARMA


Seget - Severní Dalmácie

Nachází se 4 km od starobylého města Trogir /UNESCO/, které patří k nejcennějším městským architek. celkům Dalmácie.

HOTEL Medena
- NA VYŽÁDÁNÍ POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

 


Rogoznica - Severní Dalmácie

Bývalá rybářská vesnice se po vybudování jachetního přístavu stala vyhledávaným místem. Staré městečko na ostrůvku je spojeno mostem s pevninou. Jsou zde restaurace a kavárny, obchody, pošta i banky. Podél celého výběžku až k přístavu vede promenáda, kterou z části lemuje pláž, výběžek se dá projít na otevřené moře, kde jsou oblázkové pláže. V místě restaurace, supermarket, kavárničky.
V areálu jachetního klubu jsou tenisové kurty .

MOŽNÉ POBYTY NA JAKÝKOLI POČET DNÍ - apt  DINKO
PŘÍMO U MOŘE 


Mimice - Severní Dalmácie

Půvabná vesnička ležící 25 km severně od letoviska Makarská, jsou zde dvě městské pláže s písčitým břehem. Mělké moře, vlídní obyvatelé, klidné prostředí Vám poskytne ideální atmosféru pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené. Překrásný výhled na mořre a protější ostrov Brac. Parkoviště pro více aut u silnice, odtud schody dolů k domu - pro sportovní povahy. K domu vede cca 120 schodů a dalších cca 70 schodů k moři. V Mimicích naleznete obchody i restaurace.

Ubytování v této oblasti


ostrov Čiovo SLATINE - Severní Dalmácie

ostrov ČIOVO je napevno spojen mostem s městem Trogir volně průjezdný bez poplatků
cca 15km od letiště a cca 35km od Splitu
Slatine největší středisko na této straně ostrova, vzdáleno 8 km od mostu. Kvalitní ubytování přímo u pláže nebo v klidné části mimo cestu. V místě restaurace, kavárny, obchody, pošta, hřiště a menší přístav pro malé lodě. V sezóně odtud jezdí pravidelný lodní spoj do měst Split a Trogir .
Pláže po celé délce pobřeží - střední oblázky, postupně se svažující do moře + upravená městská pláž s plážovým barem a vodními sporty, též půjčovna lehátek a slunenčníků,šlapadel. 
V neobydleném cípu ostrova, asi 2 km se nachází přírodní nádherná pláž z malých oblázků zvaná "KÁVA". U pláže jsou terasy s barem a občerstvením . Autem se sem dostanete za poplatek cca 10 KN - pěší nic neplatí. Překrásná voda i výhled zaručuje, že se v tento kout budete určitě vracet.
Místní památka na útesech - klášter nad mořem "Gospa Prizednica", možnost koupání a potápění na hloubce mezi skalami - divoká krása. 

POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

Ubytování v této oblasti


ostrov Čiovo Okrug Gornji BUŠINCI - Severní Dalmácie

ostrov ČIOVO je napevno spojen mostem s městem Trogir  cca 30km od Splitu
Okrug se nachází v západní části ostrova Čiovo. Okrug se skládá ze Okrug Gornji a Okrug Donji, dvě tradiční dalmatské vesnice. 
Okrug se svými 2670 slunných hodin ročně, je jedním z nejatraktivnějších turistických destinací v Chorvatsku. 
Okrug Gornji, administrativně patří do Trogiru, se kterým je spojen mostem. 
V Okrug Gornji je mnoho restaurací a taveren s širokým výběrem původních dalmatských specialit. 
Svým hostům spolu s dostatkem slunce a čisté moře, Okrug nabízí celou řadu rekreačních aktivit
BUŠINCI - klidná část ostrova s výhledem na ostrov Šolta . Cesty vedou pouze k domům, takže je zde malý pohyb aut.Podél pobřeží vede přírodní cesta pro pěší. Jsou zde menší oblázkové pláže s postupným vstupem do vody /vhodné i pro děti/, sluneční terasy se vstupem do moře po schůdkách nebo divoká zákoutí zaručující soukromí, záruka průzračného a čistého moře s možností potápění. Ani v plné sezóně zde není přeplněno. U moře je několik restaurací s příjemným posezením, v místě se nachází potápěčské centrum. Obchody s veškerým sortimentem zboží a restaurace jsou přímo ve středisku. Supermarket, masna, pošta se směnárnou, pekárna, lékárna,soukromý lékař, menší tržnice,městské upravené oblázkové pláže s restauracemi a bary i středisko vodních sportů najdete v Okrugu. Z této části jezdí do města Trogir pravidelný lodní spoj až do nočních hodin.
Další krásná pláž je v neobydlené části zvaná "Mavarčica"  kouzelné panorama a nádherné moře a přírodní pláž "Duga" s restaurací v přírodě naproti neobydlenému ostrůvku "Fumija", zde se nachází i kemp. 
POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ


Baška Voda - Severní Dalmácie

Kdysi malá rybářská osada, dnes vyhlášené turistické letovisko, ležící na Makarské riviéře pod majestátným horským masivem Biokovo. Kilometry dlouhé pláže jsou lemovány borovými lesíky. Je zde křišťálově čisté moře, nepřeberné množství kaváren, restaurací, obchůdků a stánků se suvenýry. Příjemnou pěší procházkou podél moře se dojde do letoviska Brela.

komplex URANIJA - ALL INCLUSIVE light
                                   1.dítě do  11.99let ZDARMA 
                                   2.dítě do 6,99let ZDARMA 

komplex ALEM      - ALL INCLUSIVE light


Promajna - Severní Dalmácie

Promajna je menší klidné středisko, které se nachází cca 2 km pod Baškou Vodou.

bez stravy / POLOPENZE / PLNÁ PENZE

Ubytování v této oblasti