AS MADEIRA

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

TÝDENNÍ termíny 
DUBEN - ŘÍJEN 
KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI


DOVOLENÁ
UPROSTŘED
ATLANTIKU 


Poloha:

Dovolená uprostřed Atlantiku!
Madeira, která územně náleží Portugalsku, je známá jako věčně zelená oáza plná orchidejí, lilií, magnolií, azalek a spousty dalších druhů květin. Díky příznivým klimatickým podmínkám je na Madeiře konstantní počasí po celý rok a ostrov tak nabízí ideální podmínky pro floru všeho druhu. Kdekoliv na Madeiře Vás bude obklopovat panenská příroda, mezi kterou jsou začleněny kvalitní hotely s výbornými službami.
Nezapomenutelné květinové scenérie, jedinečné levády nebo malebné přístavní město Funchal - tyto zájezdy vám umožní strávit tak dovolenou svých snů za velmi příznivou cenu

Ubytování:
Stravování:

dle hotelu

Odpočinek:

Royal Orchid **** POLOPENZE

Hotel se nachází na jižním břehu Madeiry ve vesničce Canico do Baixo, která je položena mezi Funchalem a Santa Cruz. Do Funchalu Vás 3 x denně s výjimkou neděle dopraví zdarma hotelový minibus. Centrum vesničky je vzdáleno cca 2,5 km.
Vybavení hotelu
K dispozici je restaurace, 2 bary, internet (za poplatek), propojený vyhřívaný vnitřní bazén s venkovním se sladkou vodou, s přímým vstupem k moři a terasou s možností slunění, hrací místnost, jacuzzi, turecké lázně, fitness, masáže.
Vybavení pokoje
Všechny jsou velmi útulně a moderně zařízeny, mají koupelnu/WC, fén, telefon s přímou volbou, SAT-TV, radio, trezor za poplatek 8,-Eur/týden.
Zajímavá místa
Pro sportovní a kulturní vyžití slouží hostům plně vybavené fitness centrum, aerobic, sauna, jacuzzi, turecké lázně a masáže, stolní tennis, billiard – kulečník, šnorchlování. Venkovní bazén, na slunečních terasách jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka.Pro vášnivé potapěče je v sousedním hotelu potápěčská škola. Pro golfisty 13 km vzdálené golfové hřiště Santo da Serra nebo 7 km vzdálené hřiště Palheiro Golf. Obě jsou 18-ti jamková. Společenská místnost: 2x kulečník, 1x pingpong.

Pláže:

DLE HOTELU

Ceny:

Cena zahrnuje:

Letenka tam i zpět včetně všech tax a letištních poplatků
/upozorňujeme, že na palubě letadla není zajištěn catering /
Transfer letiště – hotel – letiště
7 nocí v hotelu dle výběru 
Stravování dle výběru hotelu
Služby českého delegáta v destinaci
Pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:
Fakultativní výlety po okolních památkách a služby Doprava:

LETECKÁ v ceně

Výlety:

Východní okruh Madeirou - cca 990Kč  /+ oběd 390Kč/
Západní okruh Madeiroucca - cca 990Kč /+ oběd 390Kč/
MONTE & EIRA DO SERRADO- cca 690Kč
Prohlídka města FUNCHAL - cca 590Kč

Květinové slavnosti jsou největší atrakcí ostrova Madeira v celém roce a hlavní město Funchal během těchto slavností doslova rozkvete.
Ulice i chodníky lemují koberce květin a květinové obrazce s překrásnými pestrobarevnými motivy. Květnové slavnosti doprovází bohatý kulturní program včetně vystoupení hudebních a tanečních skupiny.
V sobotu ráno nosí všechny děti květiny ke Zdi naděje na náměstí Praca Municipal ve Funchalu. Průvod vedou dívky v překrásných krojích.
Slavnosti vrcholí alegorickým průvodem v neděli, kdy za hudebního doprovodu projíždějí městem alegorické vozy z živých květin.

Můžete vybírat ze všech hotelů s délkou pobytu na 7 nocí za velice atraktivní ceny. Doporučujeme včasnou rezervaci.Příplatky:

pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Dále upozorňujeme, že na palubě letadla není zajištěn catering

VÝLETY

Ceník: