AS PORTUGALSKO

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

AKTIVNÍ SENIOR 


nápoj k večeřím


1x výlet v ceně Lisabon


Poloha:

Portugalsko lze rozdělit na Severní Portugalsko, Střední Portugalsko, Jižní Portugalsko (Algarve), Ostrov Madeira a Azory. Oblast Středního Portugalska je velmi rozmanitá a nabízí svým návštěvníkům spoustu zajímavých pamětihodností a přírodních krás. Do oblasti Středního Portugalska můžeme zahrnout následující oblasti: LISABONSKÉ POBŘEŽÍ – Po hodině jízdy z Lisabonu na severozápad se dostanete na skalnaté atlantické pobřeží, k lesnatým svahům Sintry do krajiny s venkovskými sídly a královskými paláci. ESTREMADURA & RIBATEJO – Estremadura, kraj kulatých kopců, se nachází mezi oceánem a řekou Tejo, která ústí do oceánu v Lisabonu. Ribatejo je naproti tomu široká nížina, rozkládající se na březích Teja. BEIRAS – Tuto oblast Portugalska charakterizuje výrazný kontrast mezi rozlehlými plážemi a rybářskými vesnicemi na pobřeží a velebností hor ve vnitrozemí. Výraz „Beiras" je tradičním označením pro území, které leží na jih od řeky Douro a na sever od řeky Tejo. Je to oblast velkých kontrastů, kde je na jedné straně pás pobřeží podél Atlantického oceánu s mírným klimatem, nedozírnými plážemi bílého písku a háji typických atlantických pinií a na straně druhé strohé a hornaté vnitrozemí, v němž je duše země ukryta v kameni.

Ubytování:

Tryp Lisboa Caparica Mar ****

Hotel Tryp Lisboa se nachází přímo na krásné dlouhé pláži v oblasti Costa da Caparica, cca 20 minut jízdy od centra Lisabonu. Pláž patří k nejoblíbenějším místům víkendového odpočinku obyvatel portugalské metropole.
Vybavení hotelu
Hotelovým hostům je k dispozici recepce, 2 restaurace, bar, snack bar u bazénu a panoramatický bar „Horizonte“ v 8. poschodí hotelu, venkovní bazén, vnitřní bazén, pokojový servis 24 hodin denně. V hotelu najdete také čistírnu, kadeřníka, hlídání dětí a administrativní centrum se sekretářskými službami, faxem a kopírkou, wifi připojení k internetu, Thalasso Caparica. Hotel má 7 multifunkčních konferenčních místností.
Vybavení pokoje
Velmi prostorné pokoje jsou klimatizované. K jejich vybavení patří telefon s přímou provolbou, klimatizace s individuálním nastavením, televizi se satelitním příjmem a rádio, koupelna/WC, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů, wifi připojení k internetu zdarma a balkón. Hotel nabízí speciálně upravené pokoje pro handicapované a pokoje pro nekuřáky.

www.tryplisboacaparica.com/en/hotel-costa-da-caparica

Klimatizace v ceně!


Stravování:

Polopenze formou bufetu vč. sklenice vody a vína.

Pláže:

Krásná písečná pláž se nachází pří u hotelu.

Ceny:

Cena zahrnuje:

- zpáteční letenku Praha - Lisabon - Praha včetně poplatků
- 7 nocí ve 4* hotelu s polopenzí včetně jednoho nápoje
- transfer letiště – hotel – letiště
- 1x polodenní výlet Lisabon (výlet může být spojen s transferem z/na letiště)
- služby česky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- zákonné pojištění CK pro případ úpadku
pořádající CK: Snail Travel International a.s.IČO: 28481020

Cena nezahrnuje:
Fakultativní výlety a služby,Komplexní pojištění léčebných výloh vč. pojištění pro případ storna zájezdu Doprava:

LETECKÁ  v ceně

Prague Vaclav Havel Airport  6:00

Výlety:

LISABON – polodenní výlet V CENĚ ZÁJEZDU
Okružní jízda městem s návštěvou nejzajímavějších památek (čtvrť Belém: klášter sv. Jeronýma ze 16.století, Belémská věž, pomník zámořských objevů). Přejezd do historického centra: čtvrti Alfama, Baixa, Praça do Comércio, Rossio, Restauradores a Marqués de Pombal. 
Upozorňujeme, že výlet v ceně může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště.
Pozn.: program výletu se může změnit.

PORTUGALSKÁ RIVIÉRA – celodenní výlet cca 1690Kč
CASCAIS/ ESTORIL/ SINTRA / CABO DE ROCA
Přímořská letoviska Estoril a Cascais patří mezi vyhledávané lokality především díky místnímu kasinu a blízkosti Lisabonu. Královský palác v Sintře se nachází na úpatí hor a byl od 14. století rezidencí portugalských králů. Ze Sintry se pokračuje na nejzápadnější bod kontinentální Evropy, 140 metrů vysoký útes Cabo da Roca, kde staneme na konci světa, jak se dříve obyvatelé Evropy domnívali.
PERLY PORTUGALSKA – celodenní výlet cca 1890 Kč
FATIMA/ OBIDOS/ BATALHA/ FATIMA
Óbidos je malebná vesnička obklopená středověkými hradbami. Typické azulejos, bílé domky s pestrými květinami a úzké uličky Vás dozajista nadchnou. Pokračování do rybářského městečka Nazaré. Poté návštěva kláštera v Batalha, bezpochyby nejkrásnějšího příkladu portugalské gotické architektury. Poslední zastávka je ve Fátimě, nejznámějším poutním místě v Portugalsku.
EVORA – celodenní výlet cca 1690Kč
Město Évora bylo roku 1986 prohlášeno památkou Unesca, na jeho předměstí se nachází neolitické památky, dolmeny, kromlechy a menhiry. Románsko gotická katedrála z roku 1186, kostel sv. Františka z roku 1480 se strašidelnou kostěnou kaplí či zbytky Dianina římského chrámu, to jsou některé z nejzajímavějších památek města.


Pozn.: Výlety se uskuteční při minimálním počtu10 osob.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - 304Kč

VÝLETY

Ceník:

  dosp.osoba 55+