AS ŠPANĚLSKO - Andalusie / Costa de la Luz

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

výlet v ceně


AKTIVNÍ SENIOR

 


nápoj k večeři


Poloha:

Costa de la Luz Vám umožní poznat dosud málo prozkoumanou část Andalusie.
Na samém jihu Španělska, na pobřeží Atlantického oceánu se nachází takzvané „Pobřeží světla“ – Costa de la Luz. Costa de la Luz byla dlouhou dobu turisty opomíjenou oblastí, ale postupem času se stala jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Andalusii i celém Španělsku. Nyní máte i Vy jedinečnou příležitost poznat tento krásný kout země Pro cestovní ruch se Costa de la Luz otevřela teprve nedávno, což je znát v každém koutě této oblasti. Kilometry dlouhé, přírodní pláže s jemným pískem lemují pobřeží Atlantického oceánu a společně s místní přírodou, kulturou a kuchyní lákají každoročně více a více turistů z celého světa . Mimo historická města jako je Cádiz, který je unikátní svou polohou prakticky na ostrově spojen se Španělskou pevninou jen úzkým pásem země, zde nalezneme i původně malé, rybářské vesničky, které se postupem času rozrostly do menších, klidných městeček a které svou velikostí ani zdaleka nedosahují takových rozměrů jako letoviska v jiných částech Andalusie. Pokud tedy vyhledáváte klidnější oblast, sluncem zalité, dlouhé a písečné pláže či starověkou historii zdejších velkých měst, bude Costa de la Luz tím pravým pro Vás!  Neváhejte a poznejte s námi jednu z nejkrásnějších oblastí Andalusie i celého Španělska.

Ubytování:

Playaballena Spa Hotel****

Tento kvalitní a výborně vybavený hotelový komplex se nachází pár metrů od krásné dlouhé písčité pláže v letovisku Costa Ballena a nabízí vše, na co si během své dovolené vzpomenete. Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, kterým se dostanete do nedalekého města Rota, případně do Jerezu. Cádiz se pak nachází cca 45 minut od hotelu. Hotel je umístěn v jižní části Costa de La Luz, tedy blíže k Gibraltaru. V blízkosti hotelu se nachází golfový resort Costaballena.

Tento hotel patří do oblíbeného řetězce PLAYA SENATOR, do kterého patří např. hotely Playa Bonita 4*, Marbella Playa 4*, Playabella 4*+ nebo Playa Almunecar Spa 4*, které již možná znáte z programu pro seniory 55+ na Costa del Sol a Costa Tropical.

Vybavení hotelu

nonstop recepce, výtah, Wi-Fi v lobby (30 min. zdarma), úschovna zavazadel, venkovní bazén, vyhřívaný vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky, bezbariérový přístup, vybavení pro tělesně postižené, internetový koutek (za poplatek), směnárna, obchod se suvenýry, wellness centrum (za poplatek).

Vybavení pokoje

koupelna/wc, klimatizace, satelitní TV, telefon, psací stolek, minibar (za příplatek), stropní ventilátor, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž pár metrů od hotelu.

Upozornění: Změna hotelu vyhrazena.

Klimatizace v ceně!


Stravování:

POLOPENZE + sklenice vody a vína k večeři

Pláže:

I když si možná řeknete "to je u Atlantiku, tam bude určitě studená voda!" - tak opak je pravdou. Jelikož se hotel Playaballena nachází v zálivu, teploty vody zde dosahují až 25 stupňů a to i v mimosezónních měsících. Moře je zde tedy srovnatelné nebo i teplejší než na Costa del Sol.

Ceny:

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenka Praha – Sevilla – Praha (včetně všech tax a poplatků)
Transfer letiště – hotel – letiště
7 nocí ve 4* hotelu s polopenzí včetně 0,35l vody a 0,2l vína
1x polodenní výlet
Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu


Cena nezahrnuje:
Fakultativní výlety a služby Doprava:

LETECKÁ v ceněLety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS.
Změna letového řádu vyhrazena.

 

Výlety:

V CENĚ: 1x polodenní výlet Sevilla (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)

Polodennní výlet Rota a Cadiz - cca 45E
Celodenní výlet Jerez - cca 49E
Polodenní výlet San Lucar/Donana - cca 72E
Celodennní výlet Yeguada - cca 50E
Celodenní výlet Gibraltar - Costa de la Luz - cca 69E
Celodenní výlet Tanger (Costa de la luz) - cca 95E

 

Příplatky:

Komplexní pojištení léčebných výloh včetně pojištení pro případ storna 490Kč

Ceník:

  osoba 55+