Řecko - ostrov ZAKYNTHOS

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

ZÁJEZDY SE CVIČENÍM

Poloha:

Ostrov Zakynthos, známý též pod italským názvem Zante, okouzluje své návštěvníky nádhernými přírodními scenériemi i příjemnými plážemi, které pozvolně klesají do křišťálového moře. Zakynthos je pojmenován podle Zakyntha, syna vládce Dardana. Hlavním městem ostrova je stejnojmenné město Zakynthos, které bylo zcela zničeno při zemětřesení v roce 1953, kdy byl témeř celý ostrov zničen, stejně jako sousední Kefalonie. Z tohoto důvodu není Zante příliš bohatý na historické památky, nicméně čistota moře, pohostinnost a uvolněnost místních lidí vám to jistě vynahradí.

Zakyntos / Laganas
Hotel Garden Palace **** 

Rodinný hotel s poklidnou atmosférou se nachází v letovisku Laganas kousek od písčité pláže, je zde vstupní hala s recepcí, Wi-fi v lobby a ve veřejných prostorách zdarma. Jsou zde restaurace bar, venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu, kulečník, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma

Ubytování:

Standardní pokoj
klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností 2+1
všechny pokoje s terasou či balkonem, vybaveny sociálním zařízením (WC + koupelna s fénem), je zde SAT TV, telefon, minilednička, trezor (za poplatek).

Stravování:

all inclusive /snídaně, obědy, večeře/  formou bufetu,
lehké občerstvení běhen dne),
nealkoholické a místní alkoholické nápoje 10:00-23:00 h.  

Sport a zábava:
  • vodní sporty na pláži v Laganas
  • Program:
    2x denně cvičení ráno a v podvečer (pilates, balantes, fitnessjóga, zdrav. cvičení s overbally, strečink, aerobik NIA = nenárazový ve středním tempu, bodystyling = posilování s náčiním, p-class = aerobní posilování problémových partií atd.)
    1x denně aqua-aerobics a aqua-gymnastika (v moři nebo v bazénu).

Odpočinek:
  • noční vyžití a další možnosti zábavy v centru Laganas
Pláže:
  • dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem cca 250m
  • lehátka a slunečníky za poplatek

Ceny:

Výlety:

CELODENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ
Prožijete příjemný a zajímavý den na výletě po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Zakynthos! Uvidíte jak jeho přírodní krásy, tak kulturní památky. Česky mluvicí průvodce Vás seznámí s historií ostrova i se současným životem ostrovanů. Budete moci ochutnat zdejší typické produkty (olivový olej a víno) přímo v místě jejich výroby a koupit si je za výhodné ceny. V průběhu výletu uvidíte z vyhlídky nejznámější a nejvíce fotografovanou pláž Řecka – Navagio. Na tuto pláž s vrakem pašerácké lodi se lze dostat pouze lodí (možnost zakotvení u pláže závisí na počasí). Dále navštívíte klášter sv. Dionýsia, patrona ostrova. Následuje pauza na oběd v místní taverně (nezahrnuto v ceně). Na závěr výletu budete mít možnost výhledu na „hlavní město“ ostrova Zakynthos z kopce Bochali.
Cena:  cca 980 Kč

PLAVBA K PAŠERÁCKÉMU VRAKU - PLÁŽ NAVAGIO
Po odplutí z přístavu Zakynthos, poplujete podél východního pobřeží ostrova, s malými zátokami. Doplujete k modrým jeskyním, kde se můžete potěšit působivými odrazy světel na moři. Další zastávka je v jedné z nejkrásnějších zátok, na pláži Navagio, snad nejfotografovanějším místě v celém Řecku. 200 metrů veliké bílé vápencové skály obklopují zátoku s písečnou pláží. Plavání v průzračné vodě je zážitek pro každého. Plavba pokračuje podél pobřeží ostrova a dává Vám možnost obdivovat krásné útesy, zátoky a jeskyně. V závislosti na časových a povětrnostních podmínkách loď může znovu zakotvit jednou nebo dvakrát, abyste si zaplavali. Okolo 17:30 odpoledne se loď bude vracet zpět do přístavu v Zakynthosu, kde výlet začal.
Cena: cca 1100 Kč

KAIKI (LODNÍ VÝLET)
Vyplutí je z malého přístavu Limanaki v zátoce Laganas. Loď pluje podél malých ostrovů Marathonissi až k modré jeskyni Keri. Od května do srpna můžete při troše štěstí vidět želvy Caretta - Caretta. V Keri se mužete potěšit působivými stíny v moři způsobené odrazy světla v jeskyni. Po malém občerstvení loď popluje do Marathonissi. Zde můžete na malé pláži relaxovat, šnorchlovat, plavat v moři a objevovat úžasný podmořský svět. Okolo 14:30 odpoledne se loď vrací do přístavu.
Cena: 1100 Kč

KEFALONIA
Tento jednodenní výlet na sousední ostrov Kefalonia je dobrou možností jak objevit šarm a krásu ostrova, který je téměř nedotčen turismem. Ačkoliv Zakynthos a Kefalonia jsou tak blízko, každý je jiný. Dva ostrovy nemohou být více odlišné jak kulturou, tak i krajinou. Jednou z atrakcí tohoto výletu je fakultativní návštěva jeskyní Drogerati se známým podzemním jezerem Melissani, kterým proplujete malou lodí. Večer se autobus vrátí na Zakynthos, kde budete okolo 19:00 – 19:30 v přístavu Skinari.
Cena: cca 1650 Kč

OLYMPIA
Tento jednodenní výlet je určen pro ty, kteří chtějí poznat místo, ze kterého vzešla tradice olympijských her. Olympia je jedna z nejdůležitějších archeologických nalezišť v Řecku, které v každém návštěvníkovi zanechá trvalý dojem. Na místě uvidíte Diův chrám, kde stál jeden ze starověkých Sedmi divů světa – socha boha Dia ze zlata a slonoviny, prohlédnete si i původní běžeckou trať. Po prohlídkách archeologického naleziště můžete navštívit místní muzeum.
Cena: cca 1 800 Kč

 

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:

zpáteční letenka , letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfery letiště-ubytování-letiště, 7x ubytování s all inclusive 
služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

Upozornění:
V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa splatná na místě po příjezdu.
Přibližná výše je 3-5 EUR /pokoj /noc.
Upozorňujeme, že výše pobytové taxy se může během sezóny změnit.

Příplatky:

komplexní cestovní pojištění včetně storna 
799Kč/os/pobyt
+ připojištění :
covid19   240Kč  
covid19+ 490Kč

 Ceník:

 

 

14.09. - 21.09.2023               vyprodáno

www.gardenpalacehotel.gr