Řecko / ZAKYNTOS - červen

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Poloha:

Ostrov Zakynthos, známý též pod italským názvem Zante, okouzluje své návštěvníky nádhernými přírodními scenériemi i příjemnými plážemi, které pozvolně klesají do křišťálového moře. Zakynthos je pojmenován podle Zakyntha, syna vládce Dardana. Hlavním městem ostrova je stejnojmenné město Zakynthos, které bylo zcela zničeno při zemětřesení v roce 1953, kdy byl témeř celý ostrov zničen, stejně jako sousední Kefalonie. Z tohoto důvodu není Zante příliš bohatý na historické památky, nicméně čistota moře, pohostinnost a uvolněnost místních lidí vám to jistě vynahradí.

Zakyntos / Laganas
Hotel Denise Beach ****  se pyšní místem na pláži Laganas,je ideální základnou pro hosty, kteří se chtějí seznámit se skutečnou zakynthianskou pohostinností v Laganě, jednom z nejvíce kosmopolitních míst na ostrově, jehož pláž se počítá mezi největší ve Středomoří, který je známý svou krásou a reprodukcí pro mořskou želvu Caretta-Caretta.
Hotelový komplex se stává ze 3 budov s kapacitou 95 pokojů je situován v klidné části střediska Laganas, rušné centrum Laganas s mnoha obchody, bary a restauracemi je vzdáleno cca 300 m. Vzdálenost od hlavního města Zakynthos je cca 10 km (autobusové zastávky cca 200 m), letiště cca 7 km.

 • recepce a vstupní hala
 • 2 výtahy (v budově u pláže není výtah)
 • restaurace
 • lobby bar
 • 2 venkovní bazény
 • dětské brouzdaliště
 • terasa s lehátky a slunečníky zdarma
 • 2 bary u bazénu
Ubytování:

Standardní pokoj

 • koupelna
 • vysoušeč vlasů
 • klimatizace
 • minibar
 • Wi-Fi (zdarma)
 • bezpečnostní schránka (za poplatek)
 • satelitní/kabelová TV
 • telefon
 • balkón/terasa
Stravování:

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu 

Sport a zábava:
 • herna
 • biliár
 • vodní sporty na pláži v Laganas
Odpočinek:
 • noční vyžití a další možnosti zábavy v centru Laganas
Pláže:
 • u hotelu je dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem
 • lehátka a slunečníky za poplatek
 • vstup do moře přímo z hotelové terasy

Ceny:

Výlety:

CELODENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ
Prožijete příjemný a zajímavý den na výletě po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Zakynthos! Uvidíte jak jeho přírodní krásy, tak kulturní památky. Česky mluvicí průvodce Vás seznámí s historií ostrova i se současným životem ostrovanů. Budete moci ochutnat zdejší typické produkty (olivový olej a víno) přímo v místě jejich výroby a koupit si je za výhodné ceny. V průběhu výletu uvidíte z vyhlídky nejznámější a nejvíce fotografovanou pláž Řecka – Navagio. Na tuto pláž s vrakem pašerácké lodi se lze dostat pouze lodí (možnost zakotvení u pláže závisí na počasí). Dále navštívíte klášter sv. Dionýsia, patrona ostrova. Následuje pauza na oběd v místní taverně (nezahrnuto v ceně). Na závěr výletu budete mít možnost výhledu na „hlavní město“ ostrova Zakynthos z kopce Bochali.
Cena: 980 Kč

PLAVBA K PAŠERÁCKÉMU VRAKU - PLÁŽ NAVAGIO
Po odplutí z přístavu Zakynthos, poplujete podél východního pobřeží ostrova, s malými zátokami. Doplujete k modrým jeskyním, kde se můžete potěšit působivými odrazy světel na moři. Další zastávka je v jedné z nejkrásnějších zátok, na pláži Navagio, snad nejfotografovanějším místě v celém Řecku. 200 metrů veliké bílé vápencové skály obklopují zátoku s písečnou pláží. Plavání v průzračné vodě je zážitek pro každého. Plavba pokračuje podél pobřeží ostrova a dává Vám možnost obdivovat krásné útesy, zátoky a jeskyně. V závislosti na časových a povětrnostních podmínkách loď může znovu zakotvit jednou nebo dvakrát, abyste si zaplavali. Okolo 17:30 odpoledne se loď bude vracet zpět do přístavu v Zakynthosu, kde výlet začal.
Cena: 1100 Kč

KAIKI (LODNÍ VÝLET)
Vyplutí je z malého přístavu Limanaki v zátoce Laganas. Loď pluje podél malých ostrovů Marathonissi až k modré jeskyni Keri. Od května do srpna můžete při troše štěstí vidět želvy Caretta - Caretta. V Keri se mužete potěšit působivými stíny v moři způsobené odrazy světla v jeskyni. Po malém občerstvení loď popluje do Marathonissi. Zde můžete na malé pláži relaxovat, šnorchlovat, plavat v moři a objevovat úžasný podmořský svět. Okolo 14:30 odpoledne se loď vrací do přístavu.
Cena: 1100 Kč

KEFALONIA
Tento jednodenní výlet na sousední ostrov Kefalonia je dobrou možností jak objevit šarm a krásu ostrova, který je téměř nedotčen turismem. Ačkoliv Zakynthos a Kefalonia jsou tak blízko, každý je jiný. Dva ostrovy nemohou být více odlišné jak kulturou, tak i krajinou. Jednou z atrakcí tohoto výletu je fakultativní návštěva jeskyní Drogerati se známým podzemním jezerem Melissani, kterým proplujete malou lodí. Večer se autobus vrátí na Zakynthos, kde budete okolo 19:00 – 19:30 v přístavu Skinari.
Cena: 1 650 Kč

OLYMPIA
Tento jednodenní výlet je určen pro ty, kteří chtějí poznat místo, ze kterého vzešla tradice olympijských her. Olympia je jedna z nejdůležitějších archeologických nalezišť v Řecku, které v každém návštěvníkovi zanechá trvalý dojem. Na místě uvidíte Diův chrám, kde stál jeden ze starověkých Sedmi divů světa – socha boha Dia ze zlata a slonoviny, prohlédnete si i původní běžeckou trať. Po prohlídkách archeologického naleziště můžete navštívit místní muzeum.
Cena: 1 800 Kč

 

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:

zpáteční letenka , letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfery letiště-ubytování-letiště, 7x ubytování s polopenzí 
služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

Upozornění:
V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa splatná na místě po příjezdu.
Přibližná výše je 3-4,5 EUR /pokoj /noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy se může během sezóny změnit.

Příplatky:

komplexní cestovní pojištění včetně storna 
799Kč/os/pobyt + připojištění covid 240Kč Ceník:

08.06. - 15.06.2021

16990Kč 

1. a 2. dítě do 11.99let - 8680Kč  /pouze rodinný pokoj/

18890Kč  dosp.os v rod.pokoji

 

www.denisebeach.gr