Řecko - ZAKYNTOS all

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

ZÁJEZDY SE CVIČENÍM

Poloha:

Ostrov Zakynthos, známý též pod italským názvem Zante, okouzluje své návštěvníky nádhernými přírodními scenériemi i příjemnými plážemi, které pozvolně klesají do křišťálového moře. Při svých toulkách po ostrově nesmíte zapomenout navštívit unikátní pláž Navagio, kde se bílý písek dotýká azurového moře a celkovou scenérii doplňuje starý vrak, který pláži vévodí. Úžasným zážitkem je i plavání v průzračných vodách uprostřed jeskyní a potápění s mořskými želvami.
Ostrov je z velké části hornatý (nejvyšsí vrchol Vrachionas měří 758 m), hory a kopce zabíraji asi ¾ ostrova a táhnou se po celém západním pobřeží od mysu Skinari na severu až po jihozápadní výběžek mysu Keri. Východní část ostrova tvoří úrodná nížina, která přechází v zátoky se zlatými plážemi. Nejznámější zátokou je Laganas, 5 km dlouhá pláž na jihu ostrova, známá též díky tomu, že sem během léta připlouvají obrovité mořské želvy karety obecné (Caretta caretta). 
Západní pobřeží je tvořeno vysokými skalními útesy, ostrůvky, malými zátokami a jeskyněmi, z nichž nejznámější jsou mořské jeskyně u Keri či tzv. Modrá jeskyně, kde je hladina vody zbarvena několika odstíny modré barvy, která se zrcadlí odněkud z hlubin moře. Odlesk modrého světla je i na stropě jeskyně. Nejlepší doba k návštěvě je dopoledne, kdy se sluneční paprsky odrážejí od bílého dna a efekt je dokonalý. Na prohlídku vás doveze člun z blízkého přístavu Agios Nikolaos.
Zakynthos je ostrov plný zeleně. V nížině se pěstují zemědělské plodiny, nekonečné olivové háje se střídají s rozsáhlými vinicemi a ostrůvky citrusových stromů. Naleznete tu oleandry, eukalypty, ve vyšších polohách narazíte na borovice, cypřiše ale i ořešáky. 
Laganas je označováno za největší, nejrušnější a nejoblíbenější letovisko ostrova. 

 • pláže: 130 m
 • letiště: 9 km
 • centra: Laganas 800 m / Zakynthos 9 km
 • nákupních možností: 100 m
Ubytování:

White Olive Premium Laganas ****
Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel se nachází blízko písčité pláže. Oblíbený resort je vzdálený jen několik minut od centra oblíbeného letoviska Laganas.
K dispozici jsou klientům 3 bazény se sladkou vodou, dva dětské bazény a velká střešní terasa s lehátky a slunečníky.
Do hlavního města Zakynthos vzdáleného 9 kilometrů se dostanete místní autobusovou linkou ze zastávky vzdálené 350 metrů.
Hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají nejen odpočinkovou dovolenou na pláži, ale i aktivní noční život.

 • vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma) ve společných prostorech
 • 3 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma) , dětský bazén
 • zcela nové SPA (sauna a jacuzzi za poplatek po předchozí rezervaci)
 • hlavní restaurace, snack bar, bar u bazénu, konferenční místnost

Standardní pokoj

 • individuálně ovládaná klimatizace
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • balkon nebo terasa, TV se satelitním příjmem
 • minilednička, telefon, trezor na pokoji (zdarma)
 • Wi-Fi (zdarma) ve většině pokojů
Stravování:
 • All Inclusive:
 • Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 10.00–11.00 pozdní snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 15.00–19.00 lehké občerstvení,
  19.30–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno
 • Bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, zmrzlina
 • Snack bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj
 • 15.00–19.00 lehké občerstvení, zmrzlina
 • Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit
Sport a zábava:

 

 • posilovna
 • sportovní a zábavní zóna vedle hotelu s multifunkčním hřištěm (tenis, basketbal, fotbal, plážový volejbal, dětské hřiště)
Odpočinek:
 • animační program pro děti a dospělé nabízený v zábavní zóně (v anglickém jazyce)
Pláže:
 • Pláž je zde opravdu krásná, dlouhá, písečná s pozvolným vstupem do moře
 • slunečníky a lehátka (za poplatek)
 • osušky (za zálohu)

Ceny:

Výlety:

CELODENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ
Prožijete příjemný a zajímavý den na výletě po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Zakynthos! Uvidíte jak jeho přírodní krásy, tak kulturní památky. Česky mluvicí průvodce Vás seznámí s historií ostrova i se současným životem ostrovanů. Budete moci ochutnat zdejší typické produkty (olivový olej a víno) přímo v místě jejich výroby a koupit si je za výhodné ceny. V průběhu výletu uvidíte z vyhlídky nejznámější a nejvíce fotografovanou pláž Řecka – Navagio. Na tuto pláž s vrakem pašerácké lodi se lze dostat pouze lodí (možnost zakotvení u pláže závisí na počasí). Dále navštívíte klášter sv. Dionýsia, patrona ostrova. Následuje pauza na oběd v místní taverně (nezahrnuto v ceně). Na závěr výletu budete mít možnost výhledu na „hlavní město“ ostrova Zakynthos z kopce Bochali.
Cena: 980 Kč

PLAVBA K PAŠERÁCKÉMU VRAKU - PLÁŽ NAVAGIO
Po odplutí z přístavu Zakynthos, poplujete podél východního pobřeží ostrova, s malými zátokami. Doplujete k modrým jeskyním, kde se můžete potěšit působivými odrazy světel na moři. Další zastávka je v jedné z nejkrásnějších zátok, na pláži Navagio, snad nejfotografovanějším místě v celém Řecku. 200 metrů veliké bílé vápencové skály obklopují zátoku s písečnou pláží. Plavání v průzračné vodě je zážitek pro každého. Plavba pokračuje podél pobřeží ostrova a dává Vám možnost obdivovat krásné útesy, zátoky a jeskyně. V závislosti na časových a povětrnostních podmínkách loď může znovu zakotvit jednou nebo dvakrát, abyste si zaplavali. Okolo 17:30 odpoledne se loď bude vracet zpět do přístavu v Zakynthosu, kde výlet začal.
Cena: 1100 Kč

KAIKI (LODNÍ VÝLET)
Vyplutí je z malého přístavu Limanaki v zátoce Laganas. Loď pluje podél malých ostrovů Marathonissi až k modré jeskyni Keri. Od května do srpna můžete při troše štěstí vidět želvy Caretta - Caretta. V Keri se mužete potěšit působivými stíny v moři způsobené odrazy světla v jeskyni. Po malém občerstvení loď popluje do Marathonissi. Zde můžete na malé pláži relaxovat, šnorchlovat, plavat v moři a objevovat úžasný podmořský svět. Okolo 14:30 odpoledne se loď vrací do přístavu.
Cena: 1100 Kč

KEFALONIA
Tento jednodenní výlet na sousední ostrov Kefalonia je dobrou možností jak objevit šarm a krásu ostrova, který je téměř nedotčen turismem. Ačkoliv Zakynthos a Kefalonia jsou tak blízko, každý je jiný. Dva ostrovy nemohou být více odlišné jak kulturou, tak i krajinou. Jednou z atrakcí tohoto výletu je fakultativní návštěva jeskyní Drogerati se známým podzemním jezerem Melissani, kterým proplujete malou lodí. Večer se autobus vrátí na Zakynthos, kde budete okolo 19:00 – 19:30 v přístavu Skinari.
Cena: 1 650 Kč

OLYMPIA
Tento jednodenní výlet je určen pro ty, kteří chtějí poznat místo, ze kterého vzešla tradice olympijských her. Olympia je jedna z nejdůležitějších archeologických nalezišť v Řecku, které v každém návštěvníkovi zanechá trvalý dojem. Na místě uvidíte Diův chrám, kde stál jeden ze starověkých Sedmi divů světa – socha boha Dia ze zlata a slonoviny, prohlédnete si i původní běžeckou trať. Po prohlídkách archeologického naleziště můžete navštívit místní muzeum.
Cena: 1 800 Kč

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:

zpáteční letenka , letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfery letiště-ubytování-letiště, 7x ubytování, 7x ALL inclusive ,
služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku

+ 2x denně cvičení s profi českou cvičitelkou /power joga, pilates, balantes, aquaerobic/

Cena nezahrnuje:

Upozornění: V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa splatná na místě po příjezdu.
Přibližná výše je 3-5 EUR /pokoj /noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy se může během sezóny změnit.

Příplatky:

komplexní cestovní pojištění včetně storna:
od EVR 799Kč + připojištění covid 240Kč 
Union 560Kč  /nelze pro os 70+/ 

 

Slevy:

necvičící dosp. osoba 1000Kč Ceník:

08.06. - 15.06.2021

21990Kč 

23890Kč - pokoj de luxe 

1.dítě do 11.99 na přistýlce s 2dosp.os - 6990Kč
2.dítě do 6.99 - 13470Kč 

 

www.whiteolivehotels.com/white-olive-premium-laganas