ITÁLIE - Ischia září La Scogliera

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

CVIČENÍ pro ženy 


PŘÍMO U MOŘE 


v blízkosti centra i termálních parků


ZÁJEZDY SE CVIČENÍM

Poloha:

Ischia(vyslovuje se „Iskia“), kouzelný vulkanický ostrov v Tyrhénském moři, se rozkládá na ploše necelých 47 km².
Disponuje však jedním z největších termálních bohatství na světě: jsou tu desítky termálních a minerálních bazénů o teplotě od 15 °C do 40 °C (některé vytesané přímo ve skále jako staré římské lázně), stovky pramenů, fumaroly, přírodní sauny, horké písky.
Ischia je známá svými léčivými zásaditými i sirnými prameny už od antiky. Specialitou Ischie jsou termální parky, které přinášejí dokonalý požitek z koupele v přírodních bazénech s kombinací léčebných kúr a pobytu v překrásných zahradách se soukromou pláží. Mezi nejkrásnější parky patří Giardini Poseidon v zátoce Citara nebo Parco Negombo v Lacco Ameno.
Lákadlem ostrova je vedle termálních lázní i bujná subtropická vegetace: vinice, borové a citrusové háje, sukulenty a stovky dalších druhů rostlin, které můžete obdivovat v přírodě i v místních botanických zahradách (Giardini Ravino, La Mortella apod.).

 

Ubytování:

FORIO - hotel LA SCOGLIERA
Mezi nádhernou zátokou San Francesco a pláží Chiaia se nachází místo, kde se můžete nadechnout kouzla středomořských barev a typických chutí ostrova Ischia. 
Elegantní hotel La Scogliera se nachází na západní straně ostrova Ischia. Příjemnou krátkou procházkou podél pobřeží se lze dostat do historického centra města Forio. Hotel je umístěný přímo u moře. 

 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • piano bar
 • bar u bazénu
 • Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma)
 • minerální venkovní bazén
 • termální venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Standardní pokoj

 • klimatizace
 • TV se satelitním příjmem
 • vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC)
 • minibar (za poplatek)

pokoj s balkonem za příplatek 

Stravování:

polopenze:
snídaně (bufet), večeře (výběr z menu a zeleninový bufet)

Sport a zábava:Odpočinek:

SPA: sauna, 2 nízkoteplotní bazény teplota 36 ° C (jeden vnitřní), bazén sladkovodní, solárium, kosmetické procedury, krční vodopády, whirlpool 
Ve wellness centru můžete využít  estetické a kosmetické procedury, včetně různých druhů relaxačních masáží prováděných s jemně vybranými esenciálními oleji.

Pláže:
 • dřevěné molo se vstupem do moře přímo u hotelu
  (lehátka za poplatek)
 • písečné pláže 200 m od hoteluCeny:

Výlety:

Nejzajímavější termální parky a lázně Ischie:

 • Poseidonovy zahrady (Giardini Poseidon) ve Foriu s 22 termálními bazény, saunou a velkou soukromou pláží,
 • Tropický park (Il Parco Termale Tropical) s výhledem na moře a 10 termálními bazény v teplotách od 18 do 40 °C (fyzioterapie, masáže, inhalace, bahno i antistresové procedury),
 • Park Negombo (Il Parco Negombo) v Lacco Ameno s kombinací termálních lázní, hotelu, soukromé pláže, wellness centra a fantastické zahrady architekta Ermanna Casasca,
 • Lázně Cavascura ai Maronti ze starého Říma, s přírodní saunou, bazénem vykopaným do tufové skály (po níž stéká horký vodopád) a radioaktivně-hypertermálním pramenem Cavascura (léčícím snad úplně všechny choroby),
 • Lázně Fiola (Terme Fiola) v Casamicciole (opět z římské doby) vděčící za svoji proslulost prameni Gurgitello, jehož mimořádně radioaktivní, hypertermální (až 85 °C) a zásaditá voda léčí artritidu, revmatismus, sterilitu a nemoci dýchacího ústrojí.

Historie Aragonského hradu na skalnatém ostrůvku, propojeném s Ischia Ponte, sahá do 5. století př. n. l., ale současnou podobu mu dal až v roce 1441 Alfonso Aragonský. Stavba byla skutečnou opevněnou citadelou, kde žilo 1 500 obyvatel, s kostelem, klášterem, vinicemi i vězením.

Bílý kostelík Santa Maria del Soccorso, vybudovaný na útesu u města Forio, představuje neobvyklou architekturu s kombinací byzantských, maurských a středomořských prvků.

Máte-li rádi sportovní výzvy, neopovrhnete výšlapem na horu Epomeo. Nejvyšší hora Ischie, která se tyčí do výšky 789 metrů nad mořem, je pokryta bujnou vegetací a nádhernými vinicemi, z vrcholu je úchvatný rozhled na Neapolský záliv.

Za vidění stojí i překrásné botanické zahrady Giardini Ravino nebo Giardini La Mortella.

8 denní pobyty s autobusovou nebo leteckou dopravou a programem

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha - Neapol -Praha,
transfer letiště - trajekt - hotel zpáteční,  2x trajekt , delegát
7x ubytování s polopenzí 
2x denně cvičení

 

Cena nezahrnuje:

pobyt. taxa - splatná na místě  cca 3-5E/ den Ceník:

16.09. - 23.09.       obsazeno