AS ŠPANĚLSKO - MAR MENOR

ZÁJEZDY nejen PRO SENIORY

Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour
Veneziatour

1x polodenní výlet
2x pěší výlet


LÉČIVÉ BAHNO
evropské
MRTVÉ MOŘE


POBYTY NA 
7,9,10


Poloha:

RÁJ MEZI DVĚMA MOŘI
stále oblíbenější destinaci - vydejte se poznat Čechy zatím málo objevené španělské „Mrtvé moře" do provincie Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun Mar Menor (Malé moře). Klidná, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší, než je teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena úzkým pruhem pevniny, který se nazývá „La Manga“. Na tomto unikátním místě ve Španělsku je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si osvěžit tělo ve Středozemním moři. Vzhledem k mělkosti moře je zde poměrně stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře vhodné i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti skvěle nadnáší. Příznivé klima působí na dýchací cesty a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou nejčastějšími důvody, proč je tato oblast velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory!

Ubytování:

komplex Las Gaviotas****
Velmi hezký nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelu od pláží obou moří je 150 - 200 metrů. V okolí hotelu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr od hotelu. Hotel je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do nedaleké historické Cartageny. Hotel je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní!
Vybavení hotelu - recepce 24h denně, restaurace, bar, sluneční terasa, konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel, venkovní bazén.
Vybavení pokoje - pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, klimatizace. Všechny pokoje mají výhled buď na Mar Menor nebo na Středozemní moře. Děti sdílejí přistýlku nebo lůžka s dospělými.

Klimatizace v ceně!


Stravování:

PLNÁ PENZE + nápoj da 0,3 a víno 0,2 / k obědům a večeřím

 

Sport a zábava:

komplex Los Delfinos ****

Poloha: Tento zajímavě koncipovaný hotel je vybudován na ideálním místě, ze kterého je velmi dobrý přístup k oběma mořím (cca 150 - 200 m od každého). V okolí se nachází velké množství nákupních možností, restaurací a barů. Pár zastávek od hotelu se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena, je od hotelu vzdáleno 25 km. Hotel je díky své poloze ideálním místem k ozdravným pobytům a odpočinku. Autobusová zastávka přímo u hotelu.
Vybavení hotelu: Recepce 24 hodin denně, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu, úschovna zavazadel, stolní tenis, fitness, herna, TV místnost, wi-fi připojení (za poplatek). Herna, šipky, stolní tenis, sauna (za poplatek), vířivka (za poplatek).
Vybavení pokoje: Pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, telefonem, satelitní TV a minilednicí.
V blízkosti hotelů místní komunikace. Los Delfines 4* se nachází hned vedle Las Gaviotas 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.


Odpočinek:

 

Hotel Roc Doblemar ****

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u laguny Mar Menor,
v jedné z nejužších částí La Mangy. Od hotelu je dobré spojení linkovým autobusem k tzv. Jelenímu ostrovu, kde naleznete ložiska léčivého bahna. V okolí se nacházejí restaurace, bary a také supermarket. a také autobusová zastávka.

Doba transferu z letiště San Javier do hotelu cca 50 min.

Vybavení hotelu
recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, Wi-Fi na recepci, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky k zapůjčení oproti vratné kauci, zahrada, výtah, klimatizace, bezbariérový přístup, směnárna, prádelna (za poplatek)
Vybavení pokoje
pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, trezorem (za poplatek), klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na moře.
StravováníPLNÁ PENZE formou švédských stolů + sklenice vody a vína podávané k obědu a večeři. Možnost dokoupení All inclusive pouze na místě, cca 10€/osoba na den
Pláž
Hotel se nachází PŘÍMO NA PLÁŽI MAR MENOR, pláž Středozemního moře je vzdálena cca 150 m.
Lehátka a slunečníky na pláži Mar Menor za poplatek.
         
         

 

 

 

 

 

Pláže:

100 – 200 m od pláže Mar Menor 
a 100 – 200 m od krásné pláže Středozemního moře. 
Hotely nedisponují vlastním plážovým servisem

Ceny:

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenka Praha – Murcia (San Javier) – Praha (včetně občerstvení během letu, všech tax, poplatků), transfer z letiště do/od hotelu
- 7/9/10/11 nocí ve 4* hotelu s uvedenou stravou formou švédských stolů
- Voda 0,35l a víno 0,2l podávané k obědu a večeři
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 1 x polodenní VÝLET autobusem
- 1 x výlet pěšky s doprovodem k léčivému bahnu na tzv. "Jelení ostrov" (boty do vody a nádobu na léčivé bahno s sebou!)
- 1 x výlet pěšky s doprovodem - typické trhy v Cabo de Palos konané vždy v neděli
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu

Cena nezahrnuje:
fakultativní výlety a služby Doprava:

LETECKÁ  v ceně

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS.
Změna letového řádu vyhrazena.

Výlety:

ceny i výlety jsou pouze orientační, přesná nabídka na místě u delegáta:

BAHENNÍ LÁNĚ V SAN PEDRO del PINATAR - polodenní 16E
CARTAGENA - polodenní 30E
MURCIA - polodenní 30E 
cesta kolem pěti ostrovů/LODNÍ - polodenní 18E
MONTE de las CENIZAS / pěší turistika - polodenní 18E
LIKOR 43 a kozí farma - polodenní 28E
LA UNION ,důlní park a vinařské sklepy - polodenní 31E
JUMILLA za vínem návštěva a degustce - celodenní 35E
ALICANTE - celodenní 35E

Příplatky:

Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu 490Kč
pokoj 1/1 - 

Ceník:

  dosp. os 55+