Střední Dalmácie

Seget - Střední Dalmácie

Nachází se 4 km od starobylého města Trogir /UNESCO/, které patří k nejcennějším městským architek. celkům Dalmácie.

HOTEL Medena
- NA VYŽÁDÁNÍ POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

 


Rogoznica - Střední Dalmácie

Bývalá rybářská vesnice se po vybudování jachetního přístavu stala vyhledávaným místem. Staré městečko na ostrůvku je spojeno mostem s pevninou. Jsou zde restaurace a kavárny, obchody, pošta i banky. Podél celého výběžku až k přístavu vede promenáda, kterou z části lemuje pláž, výběžek se dá projít na otevřené moře, kde jsou oblázkové pláže. V místě restaurace, supermarket, kavárničky.
V areálu jachetního klubu jsou tenisové kurty .

MOŽNÉ POBYTY NA JAKÝKOLI POČET DNÍ - apt  DINKO
PŘÍMO U MOŘE 

Ubytování v této oblasti


Mimice - Střední Dalmácie

Půvabná vesnička ležící 25 km severně od letoviska Makarská, jsou zde dvě městské pláže s písčitým břehem. Mělké moře, vlídní obyvatelé, klidné prostředí Vám poskytne ideální atmosféru pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené. Překrásný výhled na mořre a protější ostrov Brac. Parkoviště pro více aut u silnice, odtud schody dolů k domu - pro sportovní povahy. K domu vede cca 120 schodů a dalších cca 70 schodů k moři. V Mimicích naleznete obchody i restaurace.

Ubytování v této oblasti


Primošten - Střední Dalmácie

primoštenPůvodní staré rybářské městečko je pravou perlou Dalmácie.Kouzelné oblázkové pláže na jednom poloostrově a večerní společenský život ve starém městě na druhém poloostrově.
Nad městem jsou světoznámé vinice vína Babič.Vzdálenost od Šibeniku cca 25km a cca 60km od Splitu.

Významné letovisko Primošten se nachází mezi zátokami Luka Primošten a Raduča, pod magistrálou 28 km jihovýchodně od Šibeniku. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích.Na prvním je stupňovitě rozmístěna stará vesnice. Vesnice je malebná, s úzkými uličkami a některými starými tradičními venkovskými stavbami.
Druhý, zalesněný sousední poloostrov Raduča zaujímají výhradně zařízení cestovního ruchu - ubytovací, stravovací, zábavní, krásný krytý bazén, hřiště a jiná sportovní zařízení.

Ubytování v této oblasti


Omiš - Střední Dalmácie

OMIŠ je malebným městečkem nacházejícím se na půli cesty mezi nejznámějšími středisky na pobřeží střední Dalmácie, Splitem a Makarskou. K největším klenotům této oblasti patří dravá řeka Cetina, která protéká velkolepým kaňonem zvaným „Omiška probojnica“. Ve 12.a 13. století byl Omiš městem pirátů a do dnešní doby se zachovala impozantní zřícenina pevnosti Starigrad, starého pirátského opevnění, jež se rozprostírá na strmých skalách nad městem.
Turistická obec MALI RAT se nachází ve střední Dalmácii 5 km severně od Omiše a 15 km jižně od města Split . Rozkládá se ve svahu nad mořem s krásným výhledem na největší dalmatský ostrov Brač. Pláž je přírodní oblázková, směrem k Omiši postupně písková, od silnice oddělená zelenými křovinami, každých cca 200 m jsou k dispozici sprchy s pitnou vodou a bistra s občerstvením.Přímo v Malém Ratu, asi 20 m od pláže , je nově otevřená stylová restaurace s příjemným posezením a výtečnou kuchyní. Obchod s potravinami je cca 100 m .Pobytové místo je vhodné k podnikání výletů.

komplex Bluesan Holiday Village Sagita - ALL inclusive 


Kaštele - Střední Dalmácie

Ubytování v této oblasti