Jižní Dalmácie

Drvenik - Jižní Dalmácie

Drvenik je přímořské turistické město, vzdálené cca 30 km od Makarské riviéry.Nachází se mezi strmými hřebeny hory Rilič a mořským pobřežím s nádhernými plážemi. Město je rozděleno na dvě části, nachází se zde dvě zátoky a to Donja Vala a Gornja Vala.
Drevenik je také důležité dopravní středisko, nachází se zde trajektní přístav, který spojuje ostrov Hvar s pobřežím.
Mimo trajektu na ostrov Hvar je v Dreveniku také trajektní přístav pro ostrov Korčula.

Ubytování v této oblasti


Gradac - Jižní Dalmácie

Nejjižnější místo Makarské riviéry ležící pod mohutným horským masivem. GRADACbývalá rybářská osada, dnes malebné dalmatské městečko s překrásnou palmovou promenádou podél moře, přístavem a kouzelným okolím, nabízí ideální podmínky pro strávení klidné dovolené. Letovisko leží uprostřed zeleně pod jadranskou magistrálou, zdejší pláže patří k nejdelším a nejkrásnějším na Makarské riviéře. 
Výhodou tohoto letoviska je jeho jižní poloha s nejvyšším počtem slunných dní a nejvyšší teplotou vody moře v celé oblasti Makarské riviéry.


Orebič - Jižní Dalmácie

orebič

APT PAVAL - POBYTY MOŽNÉ NA JAKÝKOLI POČET DNÍ

 


Podaca - Jižní Dalmácie

Podaca je útulnou chorvatskou vesničkou schoulenou pod Biokovem v blízkosti Gradacu. Když zaostříte do skal, uvidíte původní Podacu, která byla postavena ve skalní stěně Biokova, je typickou ukázkou dalmatské podhorské architektury. 
Kromě koupání na krásných oblázkových plážích lze podniknout výlet do této původní vesnice Gornja Podaca

hot.Morenia - ALL inclusive 

Ubytování v této oblasti